Kredi Kartı İle Ukash Satın Alma
Oyla

kredi kartıyla ukash kart satışAlışverişlerin tamamında artık kredi kartı kullanımının fazlasıyla tercih edildiğini görebiliyoruz.Ancak her alışverişin kendine göre bir yönteminin olduğunu söylemek gerekiyor. ukash,alışverişlerinizde kredi kartı kullanmanıza müsaade eden bir firmadır. Ukash kart satın alırken kullandığınız kredi kartı ile alışveriş yapmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekiyor.

1. Öncelikle ukash firmamızdan kredi kartı ile ukash satın almak için canlı destek’te size verdiğimiz siteye giriş yapmanız gerekiyor.
2. Size verdiğimiz sitenin dükkânlar bölümünde “OrionUkash” adlı dükkânımıza giriş yapın.
3. “Skype kontör” adı altında satışa sunulan ukash kartı, belirterek satın alabilirsiniz. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey kredi kartınız ile kolay alışveriş yapmak olacaktır.

Yapacağınız alışveriş sonrasında ukash PİN kodunuz, size verdiğimiz sitenin özel mesaj kutunuza gelecektir.

Alışverişlerinizde daha fazla kolaylık ve daha kolay ödeme seçeneklerini yakalamak isteyenlerdenseniz, ukash kart ile güvenli bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizin alışveriş sitesine gitmesini engellemek için ukash kart kullanımını tercih etmenizi öneriyoruz. Kolay alışveriş seçeneklerini sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir